Firma Norbquest sp. z o.o. działa w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie jej założyciela oraz zespołu w zakresie organizacji pracy w Norwegii głównie w obszarach montażu systemów hydraulicznych i wentylacyjnych, realizowanych w większości na obiektach użyteczności publicznej, takich jak: lotniska, centra handlowe, szkoły, szpitale.

W ramach wieloletniej, stałej współpracy organizujemy pracę dla specjalistów w zakresie hydrauliki i wentylacji, zapewniając atrakcyjne warunki pracy oraz organizację podróży do i z Norwegii, jak i zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie organizacji pracy, jak i wykonywania usług dla norweskich kontrahentów. Jakość pracy wykonanej dla klienta jest dla nas priorytetem, dlatego zatrudniamy osoby wykazujące się wiedzą i doświadczeniem w swojej branży, posiadające odpowiedzialny stosunek do wykonywanej pracy, zmotywowane oraz wykonujące pracę wysokiej jakości.

Nasza długoletnia współpraca z obecnymi kontrahentami jest w pełni satysfakcjonująca dla wszystkich zaangażowanych podmiotów.

Jesteśmy również otwarci na nawiązywanie nowych relacji biznesowych z norweskimi firmami w ramach projektów realizowanych przez nich obecnie jak i w przyszłości.

Firma Norbquest sp. z o.o. widnieje w Polskim Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12242

(Certyfikat KRAZ)

Prowadzimy bazę kandydatów do pracy, którą na bieżąco weryfikujemy i aktualizujemy, dzięki czemu jesteśmy zdolni do zaspokajania wymagających oczekiwań naszych kontrahentów.

 Zapraszamy serdecznie do współpracy
Norbquest sp. z o.o.